O firmie

Produkcja z tworzyw

Działalność rozpoczeliśmy 1992 roku jako producent podstawowych elementów do okuć budowlanych. Podaczas 20 lat działalności rozszerzyliśmy naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami największych producentów okuć budowlanych w Polsce. Obecnie dostarczamy szeroką gamę podkładek, łożysk, tulejek z tworzyw oraz nakrętek, nitów z aluminium oraz innych elementów stosowanych przy produkcji kompletnych okuć drzwiowych i okiennych.

Dlaczego Bodako?

Nasz park maszynowy składa się z wtryskarek marki Battenfeld. Różne wielkości maszyn zapewniają właściwy dobór do wielkości wyrobów. Od detali małych do średnich.

Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych granulatach Basell Orlen. Nie wykorzystujemy przemiałów , regranulatów i innych "tworzyw" nie zapewniających stałych, odpowiednich parametrów. Koncentraty barwiące pochodzą od wiodącego polskiego producenta firmy Colex.

Jako firma rodzinna stanowimy zgrany zespół i wiemy jak ważny jest czas.

Dzięki tym wszystkim elementom jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny oraz stabilną jakość naszych produktów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Podejmiemy się zaprojektowania, wykonania form i produkcji nowych wyrobów. Przyjmiemy zlecenia produkcji z tworzywa na formach powierzonych przez Klienta.